Výrobky

Kompletní a inovativní portfolio výrobků. Pět řad výrobků určených pro specifické potřeby.

Přírodní korkové zátky jsou perfektním doplňkem kvalitních a archivních vín. Jsou vyrobeny z prvotřídního korku, se vzácnou pečetí vysoce kvalitních výrobků. Jejich výjimečnost zaručuje i ošetření ACT, které brání vzniku "korkové pachuti".

Eco

Zátky Eco jsou moderní zátky, které vznikly při aplikaci nejmodernějších procesů zpracování korku nejlepší kvality.
Jde o řadu výrobků pro široká použití: nejlepší cena nikoliv na úkor kvality a vlastnosti, které učinily firmu Colombin slavnou.

Díky patentované technice odstřeďování vykazují technické zátky velmi malé rozdíly ve specifické hmotnosti a uchovávají si vysokou pružnost. Nabízíme je v sortimentu pro všechna vína: jak vína určená k okamžité spotřebě, tak vína velmi kvalitní.

Díky inovačnímu složení z mikrogranulátu představují tyto zátky poslední výsledek výzkumu aplikovaného na přírodu. Struktura zátek se vyznačuje absolutní homogenitou, zajišťuje maximální kompaktnost a dodává jim skutečně příjemný vzhled a barvu.

Zátky na sekt jsou výsledkem výzkumu zaměřeného na perfektní utěsnění a uchování nejlepších šumivých vín. Jsou celé vyrobené z korku bez přídavku mikrokuliček, jsou spolehlivé a přesné při odzátkování; ideální pro jakýkoliv druh bublinek.